Nahradí dřevěný přístřešek na auto pevnou garáž? Jak vychází porovnání garáže a dřevěného přístřešku na auto? Vyplatí se přístřešek vůbec postavit? To jsou otázky, které si klade každý, který zvažuje nějakou ochranu svého automobilu před dešti, sněžením a dalšími povětrnostními vlivy. Tak především je třeba na rovinu říci, že dřevěný přístřešek nenahradí vystavěnou garáž. A zřejmě to není ani jeho ambice. Garáž totiž kromě krytí automobilu získává záhy ještě jednu funkci. A tou je skladiště. Přiznejte si, znáte někoho, u koho se garáž neproměnila ve sklad nepotřebných věcí?

Automobil je dobré chránit

Je jen málo uživatelů garáže, kteří ji využili sofistikovaněji, třeba jako dílnu. V těchto případech to ale často zase odnáší auto, protože pro samé rozpracované projekty pro něj není místo. Garáž může být oproti přístřešku vytápěná. Mnozí odborníci se ale shodují na tom, že vytápění garáže, paradoxně neprospívá autu. Odpařující se zbytky sněhu a ledu v zimních obdobích, může nepříznivě zapůsobit na odolnost vozu proti korozi. Oproti garáži, se dřevěný přístřešek pro auto vytápět nedá. Je to ale přirozeně větraný prostor. Ke vzlínání par ze slané vody tady nedochází, a vůz je povětřím citlivě vysoušen. Ta hlavní funkce je přitom zachována. Na automobil neprší ani nesněží. Dřevěné přístřešky na auto vyrábíme ze smrkových KVH profilů, které jsou vysoce odolné a vynikají svou pevností a houževnatostí.

Pod přístřešek se vejde i přívěs

Pro zastřešení volíme klasickou střešní konstrukci s plným bedněním smrkovými deskami, které kryje střešní krytina z asfaltových šindelů. Zákazník si samozřejmě má možnost vybrat požadovanou barvu. Konstrukce střechy, potažmo celého přístřešku je velice pevná a dovolí zatížení při vytrvalém sněžení až do 125 kg/m2. Což, pro poměry České Republiky je dostatečně předimenzovaná schopnost i pro výjimečné srážky. Zákazníkům doporučujeme sledovat naší nabídku, neboť i my vyhlašujeme tu a tam zajímavé, slevové akce. Přístřešek lze tedy zakoupit velice výhodně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Zboží