V horkých letních dnech se člověk zkrátka potřebuje nějak osvěžit. Máte-li zahradu, dvorek, nebo alespoň pořádnou trasu, nebude to žádný problém. Možností je více a jakou si zvolíte, záleží jen a jen na vás.

žena v bazénu

Solární sprcha

Pro ty, kdo nemají příliš prostoru, nebo prostě jen nemají čas, je solární sprcha ideálním řešením. Můžete pod ni zaskočit při dlouhé práci na zahradě, nebo ji zabudovat na svoji terasu a použít po náročném běhání. Solární sprcha funguje na principu slunečního ohřevu, tudíž je ohřev vody zajištěn bez spotřeby elektřiny, či jiného druhu vytápění. Lze ji také použít jako sprchu u bazénu, čímž zamezíte nánosu špíny do bazénu. Solární sprchy jsou velmi snadno zabudovatelné, a cenově dostupné takřka pro všechny.

zahradní sprcha

Vířivka

Pokud rádi odpočíváte a užíváte si klidu a relaxace s příjemnou masáží navíc, vířivka bude ideální volbou, jak se v horkých letních dnech schladit. Mimo to ji můžete používat i při chladnějších letních večerech díky rychlému ohřevu vody. Na rozdíl od solární sprchy je vířivka náročnější na údržbu i čištění, ale ten relax za to skutečně stojí – nemyslíte?

Bazén

Vhodným řešením pro celou rodinu je nakonec bazén. Děti se zde mohou vydovádět a dospělí jen tak odpočívat na nafukovacím lehátku. Pokud vám to finanční a prostorové možnosti dovolí, nejlepší variantou bude bazén zabudovaný, který není potřeba zazimovat. I nadzemní bazén však přinese kvalitní úlevu od nesnesitelného horka a poslouží jako místo, kde se vaše děti skvěle zabaví. Ačkoliv jeho údržba není tak složitá jako u vířivky, musíte dbát o kvalitu vodu pomocí správné bazénové chemie, síťky na lovení hmyzu a správné filtrace. Ohřev vody lze zajistit pomocí solárního, nebo elektrického ohřívače vody.

Přemýšlíte-li kde pořídit veškeré doplňky k bazénu či vířivce, solární sprchu a prostředky na údržbu vody, spolehněte se na kvalitního prodejce, kterým je například e-shop Chlorito.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Zboží