Určitě jste už zažili tu situaci, kdy Vás žízeň přemohla v místě, kde jako naschvál nebyl po ruce ani jeden malý obchůdek nebo hospůdka. Přece sebou nebudete tahat velkou PET láhev v ruce, protože se nikde pořádně neleze. A teď jak by se pití hodilo. Máme pro Vás skvělé řešení. Na trh přicházejí velmi revoluční a čím dál oblíbenější skleněné láhve na vodu. A čím jsou tak výjimečné? Už tím, že jsou malé a tedy dobře skladné a lehoučké. Vlezou Vám do batůžku, stojanu na pití nebo tašky a tím bude Váš pitný režim v pořádku. Další úžasnou výhodou je jejich šetrnost vůči přírodě. Díky těmto láhvím se snižuje spotřeba plastových láhví, a tak se ulehčuje přírodě kolem nás. A to za to určitě stojí.
pitná voda filtr singapur.jpg

Design a kvalita jde s dobou


Už se velmi dlouho ví, že voda je velmi prospěšná pro zdraví. A proto by měla být skladována také v kvalitních láhvích. Ty skleněné, na rozdíl od plastových, neobsahují různé ftaláty, které mají neblahý vliv na zdraví a jsou vyrobeny z velmi kvalitního odolného skla. K výrobě se používá borosilikátové sklo, které je velmi odolné vůči rozbití a také velmi lehké. I na design se klade velký důraz. Láhve musí samozřejmě vypadat moderně. Můžete proto vybírat s mnoha barevných provedení a tak si svou láhev s pitím doladit ke svému kolo, oblečení nebo kočárku.

brýle a láhev.jpg

Doživotní záruka je skvělá přidaná hodnota


Může se Vám to zdát jako sen, ale opravdu tyto skleněné láhve nabízejí výrobci s doživotní zárukou. A jak to funguje a jak to že je to vůbec možné? Díky materiálu, z kterého jsou láhve vyrobeny, mají větší odolnost vůči rozbití než jiné láhve vyrobeny z klasického skla o stejné tloušťce. Pokud se Vám, ale tuto láhev na pití podaří rozbít, tak Vám ji firmy ráda vymění bezplatně za jinou a tím Vám bude sloužit celý život. Pijte zdravě a moderně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Zboží