Pokud jste žena, vyzkoušela jste už někdy menstruační kalhotky? Menstruační kalhotky vás spolehlivě ochrání před menstruací. Pokud jsou opravdu kvalitní, jedná se o nepropustné menstruační kalhotky, které vás nikdy nenechají ve štychu během vašich dní.

Samozřejmě, na trhu je spousta menstruačních pomůcek, které můžete během vašich dní používat. Ovšem většina z nich jsou jednorázové, a to znamená velkou zátěž pro naši přírodu. Pak jsou to i pomůcky jednorázové, například menstruační kalíšek. S tím je ale obtížnější manipulace, a ta mnohé ženy odradí, jelikož se nechtějí s něčím takovým zabývat během svých dní. Pak existují ještě znovupoužitelné látkové vložky, které mohou být také dobrou alternativou k jednorázovým pomůckám. Ale nejsnadnější na používání jsou určitě menstruační kalhotky.

kalhotky

Menstruační kalhotky vypadají a používají se stejně, jako klasické kalhotky. Jsou tenké a z lehké látky, která zbytečně nezatěžuje a jsou proto velmi pohodlné. Přitom se v té tenké látce skrývá hned několik vrstev. Jedna z nich je sací, které napomáhá vstřebání menstruační krve do látky kalhotek. Další poté krev do sebe absorbuje a poslední vrstva, je ta nepropustná, která zabrání tomu, aby menstruační krev z kalhotek protekla na vaše oblečení. Jedná se tedy o dokonalou, a přitom velmi pohodlnou ochranu.

žena

Nebudete muset každý měsíc navíc myslet na to, že se blíží vaše dny a musíte si koupit menstruační pomůcky, protože kalhotky budete mít vždy doma a po ruce. Kalhotky byste při nošení měly měnit každých 8–12 hodin, záleží na síle vaší menstruace. Proto je určitě dobré mít pro začátek doma alespoň tři kusy, abyste je mohly bez problému měnit mezitím, co se vám vyperou ty použité. Při praní nepoužívejte aviváž, jelikož by mohla poničit jednotlivé vrstvy kalhotek. Ani sušička není doporučena k sušení. Kalhotky jednoduše opláchněte ve vodě, poté vyperte za pomocí tekutého pracího prostředku a nechte volně uschnout na vzduchu.

Categories: Podnikání