Těžko bychom u nás hledali někoho, komu by nic neříkal pojem vypínač. Takovými elektroinstalačními prvky jsou totiž naše domácnosti i jiné objekty vybaveny už odedávna a každý jsme je používali, používáme je a také je budeme používat od raného dětství až do skonání.
Ovšem pokud se týká kvality vypínačů, nejsme nejednou zrovna na výši. Protože tyto používáme naprosto rutinně, ovšem třeba nad jejich estetickou úrovní se vesměs vůbec nepozastavujeme. Bereme zkrátka vypínače jako naprosto všední věc, která je taková, jaká je, a tím to pro nás končí.průmyslový vypínač
A to je možná chyba. Protože zatímco někam se ty, které známe už po dlouhou řadu let, hodí, jinde působí nepřirozeně, případně se tam ani trochu nehodí. A měli bychom tak nejednou zvážit, nebylo-li by od věci nahradit ty dosavadní, nejednou pomalu historické artefakty, něčím modernějším, něčím, co odpovídá jednadvacátému století ve všech ohledech, estetickou úroveň nevyjímaje.
Kdybychom se nad tím zamysleli, nejspíše dospějeme k poznání, že by se leckde daleko více než to, co tam aktuálně je, vyjímalo spíše něco z vysoce modulární řady Schneider Unica Lightpark. A to právě proto, že v tomto případě jde o něco daleko modernějšího než to, na co jsme u nás zvyklí.
Unica totiž nabízí jednotné modulární strojky, k nimž se nabízí široká barevná škála rámečků, majících mimo četných různých barev a barevných kombinací i různé designy. Jde tu tedy o velice variabilní výrobky, z nichž si každý jistě vybere to své, mezi nimiž najde to pravé pro prakticky kterýkoliv prostor, kde je vypínače zapotřebí.svítící vypínač
Což je právě to, čím se tento typ produktů liší jak od vypínačů, jež mají původ ve vcelku dávných časech, tak i od výrobků současných konkurenčních firem.
Jenom tady si každý může k témuž strojku vybrat vhodný rámeček, aniž by riskoval nekompatibilitu. Právě tady je uspokojen každý, kdo má estetické cítění.
A proč si nepořídit právě toto, že? Když sotva někde najdeme něco lepšího?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Zboží