Máte toho v práci až nad hlavu, pořád někam spěcháte, něco zařizujete, a proto se právem těšíte se na to, až přijdete po náročném dni domů, natáhnete se a budete jen tak odpočívat a relaxovat? Pokud pravidelně a rádi relaxujete třeba ve vašem obýváku, pak si pořiďte sedací vak Triangle, na kterém se vám bude lenošit jedna báseň.
pytle na pláži
Není nad to si sednout nebo lehnout do měkkého, obzvláště pokud jste unaveni po náročně stráveném dni. Kromě úžasného pohodlí a možnosti se libovolně uvelebit oceníte také další praktické vlastnosti tohoto interiérového a exteriérového doplňku. Výhodou je především to, že můžete podle vaší libosti ubírat nebo přidávat náplň, která je tvořena polystyrenovými kuličkami. Povrch sedacího vaku je také omyvatelný, což je další nepopiratelně praktická vlastnost. Oceníte tak jeho snadnou údržbu, v případě ušpinění stačí jen umýt vlhkým hadříkem.
Tento doplněk se hodí nejen do interiéru, ale i do exteriéru, můžete si tak na sedacím vaku zalenošit třeba na vaší terase nebo na balkoně. Uplatnění zkrátka najde na různých místech.
Různá barevná provedení, která se budou vyjímat v obýváku i na terease
S vaším interiérem můžete tento bytový doplněk sladit. Vybrat si můžete hned ze tří barevných provedení, a to z černé, limetkové a červené. Černé provedení se pro svoji neutrálnost hodí do různých místností. Světle zelená barva zase danou místnost rozjasní a osvěží a při lenošení budete mít také o něco lepší náladu díky pozitivnosti této barvy.
selfie na vaku
Pokud máte u vás doma nedostatek místa k sezení nebo ležení, pak je sedací vak jasnou volbou pro to, abyste si ho k vám domů pořídili. Jasná volba je to také pro ty, kteří rádi lenoší a relaxují.
Tento praktický bytový doplněk ocení jak děti, tak i dospělí, i vaše návštěvy se na něm rádi uvelebí. U vás doma zkrátka nesmí chybět.

Categories: Zboží