Předokenní rolety se mohou stát vaším skvělým společníkem při bydlení v bytě i v rodinném domě. Rolety oceníte všude tam, kde toužíte nejen po stínu a dokonalém zatemnění, ale také v mnoha dalších případech jako jsou situace, kdy vás vyrušuje okolní hluk, uniká vám z domu zbytečné teplo anebo se obáváte vloupání. Zkrátka se jedná o užitečného pomocníka na mnoho způsobů.

mramorová okna

Nicméně rozeberme si nyní jmenované výhody pěkně popořadě:
Zřejmě to, co od předokenních rolet všichni očekávají, je dokonalý stín. Ovšem v tomto případě nejde pouze o příjemné přistíněné, ale také o to, že pokud budete chtít, můžete s jejich pomocí dosáhnout až stoprocentního zatemnění.

Nicméně stejně jednoduše, tedy pouhým pootočením, můžete zároveň snížit i intenzitu hluku, který k vám vniká z vnějšího prostředí. Obě dvě zmíněné výhody jistě výrazně přispějí k vašemu klidnému spánku, ale třeba také k odclonění hluku z veřejného chodníku či z veřejných prostranství, kde se konají různé trhy a koncerty a další podobné události.

nové schody

Vyšší pořizovací cenu předokenních rolet oproti jiným stínícím systémům vám pomůže vykompenzovat to, že rolety slouží také jako skvělá tepelná izolace. V létě vás spolehlivě ochrání před dotěrnými slunečními paprsky a vy tak ušetříte za použití klimatizace. V zimě naopak zařídí, aby z vašeho domova neunikalo zbytečně teplo pryč, což vám sníží náklady na vytápění, které tvoří významnou položku rozpočtu všech domácností.

úzká okna

A komu by zmíněný výčet výhod ještě nestačil, může k nim přidat i to, že předokenní rolety nejen úžasně vypadají, ať už na historických domech anebo na novostavbách, ale zároveň zvyšují jejich bezpečí tím, že brání vniknutí bytových zlodějů do domů skrze okna.

Jak je tedy vidět, pořídit si předokenní rolety se vám v mnoha různých ohledech vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Dům a zahrada