Ve vašem domově se bezesporu nachází mnoho dětských předmětů, které už možná nemáte ani kam uložit, ale vaše děti jich k životu nesmírně potřebují. Jedná se o dětské hračky, kterých nikdy není dostatek, i když si myslíte, že už další nepotřebujete.
Pravda je však taková, že každé malé dítě potřebuje mít několik druhů hracích prvků, které budou posilovat jeho vnímání, chápání a logické myšlení na takovou úroveň, aby správně prospívalo.
A mezi prospěšné hračky patří i dětské dřevěné kostky na chytrališka.cz, které jsou současně velmi vděčné.dřevěné kostky.png

Proč mít hned několik dřevěných kostek?

Nemůžete tvrdit, že jsou všechny kostky ze dřeva stejné a hrát si s nimi můžete jediným možným způsobem. Právě díky své odlišnosti je dobré vlastnit hned několik typů, se kterými může vaše dítě jeho hru měnit a brát jako jinou a o něco více zajímavější. V nabídce těchto hraček nalezete klasické stavební kostky, které jsou báječným nástrojem na posílení fantazie a získání lepší motoriky. Stavět s nimi můžete cokoliv vás nebo vaše dítě nepadne a užít si tak den plný hraní dle vlastního uvážení.
Na podporu paměťových schopností je skvělou volbou pořídit dítěti takzvaný kubus, který se skládá z několika obrázků.Ty je nutné poskládat pomocí jednotlivých částí kostek k sobě a získat tak obrázek, který jste si zvolili. V nabídce nalezete větší, ale i menší typy (z hlediska počtu kostek) určené pro ty nejmenší děti.abeceda kostky.jpg
Takzvaná vkládačka neboli vkládání tvarů je od nepaměti velmi účelovou hrou, kterou by mělo vlastnit mezi svým sortimentem hraček každé malé dítě. Výrazně pomáhá dětem už od útlého věku rozšířit jejich logické myšlení a chápání. Nejpopulárnější varianta je kyblík s kostkami a víkem, na kterém se nachází otevřený prostor s tvary. A pokud tuto hračku ještě nemáte, měli byste ji vašemu dítěti co nejdříve pořídit.

Hračky ze dřeva mají dlouhou tradici

Mezi oblíbené a současně i nejvíce kvalitní se považují hračky, které jsou ze dřeva. Vlastnit jich – znamená poskytnout vašemu dítěti opravdu výjimečné hrací prvky, které odolají poškození a vydrží dlouhá léta v takovém stavu, v jakém jste jich pořídili. Dřevo je totiž bezpečný a přírodní materiál, který je pro každé dítě tou nejlepší volbou, pokud se jedná o předměty na hraní.

Categories: Zboží