Víte, co je nej větší ?m nepřítelem lidí, kteří se snaží zbavit nadváhy? Je to špatná dieta! Taková, která buď vůbec nevede k cíli, anebo na jejím konci v cílové rovince číhá obávaný jo-jo efekt. Bohužel, obě dvě varianty ve výsledku vyjdou na stejno, anebo je ta druhá možná ještě o něco horší – neustálé kolísání váhy a opakování marných pokusů tělo ještě více utvrdí v tom, že by si mělo dělat větší zásoby a zbavovat se jich jen velmi opatrně. Proto věční dietáři mají ty největší potíže s redukcí tělesné hmotnosti.cvičení, rotoped, tenisky
Problém je, že v nabídce různých způsobů hubnutí se laik orientuje jen velice těžko. Média jsou doslova nabitá ověřenými a zaručenými způsoby, jak se zbavit nadbytečných kilogramů. Jenže mnohé z nich slouží pouze k tomu, aby přilákaly zvědavé čtenáře a vyplnily stránky periodik. Jestliže se nechcete nepříjemně spálit a chcete vykročit hned na začátku tou pravou nohou, tak bude nejlepší, když vsadíte jak na doporučení odborníků, tak na kladné recenze zákazníků.

smažené jídlo, brambory

Odborná i laická veřejnost se shoduje na tom, že nejlepší je ketonová dieta – to je cesta, která zaručeně vede k cíli.

Za prvé je to jistě dáno tím, že staví na chytře sestaveném jídelníčku, který je nabitý bílkovinami. Bílkoviny jsou základními stavebními kameny svalové hmoty. Když chcete hubnout, musíte své tělo zásobit kvalitními živinami a spoustou bílkovin, aby nedocházelo k redukci svalové hmoty, ale pouze ke spalování tuku, tedy k výrobě energie pro provoz těla z tukové tkáně – tomuto fyziologickému ději se říká ketóza.
A právě ketóza se stará o to, aby vaše svaly zůstaly nedotčeny, až dorazíte k cíli. Budou se vám totiž náramně hodit pro spalování zvýšeného příjmu kalorií, jakmile se rozhodnete speciální jídelníček ukončit a vrátíte se k běžnému režimu.
Tak co, vyzkoušíte tento způsob hubnutí nejen do plavek i vy?

Categories: Zboží