Kolikrát si jenom toho člověk od své webové stránky tolik slibuje! A kolikrát je následně zklamán ve chvíli, kdy zjistí, že si ji sice udělal nebo nechal udělat nejlépe, jak jenom to dokázal nebo jak jenom si to dokázal představit, ale přesto se nedostavuje žádný, ani ten sebemenší efekt!
Je to přímo k uzoufání, když ten, kdo očekával, že vejde díky své internetové stránce ve známost, náhle zjistí, že ji nikdo nebo skoro nikdo nesleduje a ona tak jako by snad ani nebyla. Zatímco všem ostatní se daří, o něj nikdo ani nezavadí, jako by byl doslova neviditelný.
Kde se jenom mohla stát chyba? Že by snad… Jenže co „snad“? To takový člověk nejednou ani v náznaku netuší. Protože o tom většina smrtelníků vlastně ani neví.
ruka s lupou
O tom, že sice internetové vyhledávače pomáhají nalézt uživatelům přesně to, co tito hledají, ovšem to neznamená, že by vycházely v ústrety těm, kdo se na síti amatérsky zviditelňují.
Protože internetové vyhledávače skutečně prošmejdí kdejaký pomyslný kout, vyštrachají opravdu kdeco, ale následně to seřadí podle svých pravidel a ten, kdo až tak docela neodpovídá preferovaným kritériím, se tak ocitá až kdesi daleko v seznamu četných odkazů, kam už se nikdo z hledajících nepodívá, jsa uspokojen hned první nebo některou z prvních nabídek.
A pokud si toho majitel takové webové stránky všimne, není mu to stejně vcelku k ničemu. Protože nedokáže přemluvit ani Seznam, ani Google, ani žádný jiný vyhledávač, aby jím byl přemístěn na výhodnější pozici.
Vyhledávače se totiž přemluvit nedají, ani prosby či modlitby je neobměkčí. Na ty platí jenom SEO optimalizace.
Tedy profesionální zásah, který:
1. zkvalitní stránky a odstraní případné chyby
2. správně zvolí klíčová slova
3. zdokonalí URL adresu, aby co nejlépe vystihovala obsah stránky
4. zkvalitní obsah stránky
5. zajistí zpětné odkazy alias linkbuilding.
muž u seo stroje
Právě takovýto profesionální zásah zvedá návštěvnost stránek a dostává je do povědomí uživatelů. A to efektivně, dlouhodobě a za přijatelný peníz.
A chcete-li být na internetu vidět, i vy. Protože bez toho uniknete zrakům spousty těch, jimž byste uniknout neměli. A to by přece byla škoda.

Categories: Www