Připadá vám stěhování v Praze https://stehovani-mamut.cz/stehovani-praha/ náročné a nevíte, jak jej usnadnit, abyste nepodléhali stresu? Stres je všudypřítomný strašák moderní doby a zdá se, že se jeho intenzita stupňuje tím více, čím více je nám předkládáno násilí v masmédiích, a různá omezení, která produkují úředníci na základě legislativních změn. Vyhnout se zcela stresu je prakticky nemožné, a tak se musíme snažit alespoň zařídit tak, abychom mu co nejméně propadli.

Pražský hrad v noci

Dohodněte se stěhovací firmou vhodný termín – stěhování může být někdy mnohem snazší, zvolíme-li vhodný termín, a vyhneme se stresu, který nás obklopuje. Jednou z možností, jak to provést, je výběr vhodnější hodiny pro převoz věcí. Kupříkladu, když se rozhodnete, že vás stěhováci budou stěhovat v pondělí dopoledne, můžete očekávat poměrně slušný chaos na silnicích a blázinec ve městě. V úterý to také nebude žádná sláva, ale situace se začne vylepšovat ve čtvrtek, kdy lidé již očekávají blížící se víkend. Vylepšit se to dá ještě vhodnou hodinou, a to buď ve čtvrtek velmi brzy ráno, řekněme mezi třetí a šestou hodinou, anebo pozdě večer mezi dvaadvacátou a druhou hodinou ranní.

osvětlený pražský most

V této době je na silnicích minimální provoz, většina lidí spí a vy tak máte více sil na zvládání celé akce. Pokud na vaši volbu přistoupí stěhovací firma, může to být i pro ni jistou úlevou, protože stěhování proběhne rychleji a stěhováci nemusí absolvovat klasickou noční směnu, ale mohou se na to pouze připravit, tedy ulehnout k spánku dříve anebo po stěhování jít spát velmi brzy ráno.

Stěhování také probíhá snáze, pokud máte všechno připraveno a sbaleno již několik dnů před stěhováním, abyste se v klíčový den zbytečně nezdržovali a mohli se věnovat samotnému přesunu. Nezapomínejte také zařídit parkovací místo pro obě lokality, tedy i pro místo, kam se stěhujete. Úředníci na odborech dopravy mají na žádost o parkování lhůtu třiceti dnů.

Categories: Podnikání