Která žena by nechtěla mít krásnou a rozzářenou pleť každé ráno ihned po probuzení? Jenže realita je mnohdy diametrálně odlišná od našich snů a plánů. I proto se nebojíme utrácet tisíce za produkty s jediným přáním, aby splnily přesně to, co na obalu slibují. A jaká je skutečnost? Samozřejmě ne tak ohromující, jak bychom si přály. Přesto stále nepřestaneme hledat ten pravý produkt, který nás zbaví vrásek, nedokonalostí pleti a dalších problémů, se kterými se musí dennodenně naše pleť potýkat.

čistá pleť

Příroda každému do vínku nadělila něco jiného. Některé ženy se mohou pyšnit krásnými hustými vlasy, jiné zase nádhernou pletí nebo štíhlou postavou. Právě to je ale na ženách to krásné, každá je v něčem jiná a zároveň unikátní. Tomu by měla být přizpůsobena i péče o pleť. Kosmetické značky nabízí řadu produktů, ale jak vybrat ty, které budou vyhovovat naší pleti?

lehké akné

Výběr kosmetických produktů by měl být vždy po konzultaci s odborníkem, který nám sestaví péči o pleť na míru jejím potřebám. Volbou některých produktů ale zkrátka nemůžete šlápnout vedle a hodí se pro každého.

  • Sérum na řasy a obočí

Krásné husté a plné řasy jsou snem každé ženy, stejně jako správně definované obočí. Pokud k vám příroda v tomto ohledu byla přeci jenom trochu skoupá, růst obočí https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html a řas lze snadno podpořit pomocí nejrůznějších sér a olejů.

  • Micelární voda

Micelární voda je univerzální odličovadlo, které by v koupelně nemělo chybět žádné z nás. Dokáže si hravě poradit i s voděodolným make-upem, na pleti nezanechává mastný film a neucpává póry. Aplikuje se ráno a večer pomocí vatového tamponu pro odlíčení a odstranění nečistot. Poté následuje další péče o pleť.

  • Hydratační krém

Věřte nebo ne, ale i mastná pleť potřebuje hydratovat. Kvalitní hydratační krém pleť na obličeji chrání a pečuje o ní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Zboží