Pořídili jste si nebo jste obdrželi mobil Samsung Galaxy jako dárek a teď je řada na nějakém vkusném a praktickém ochranném obalu? Co takhle pouzdro s přezdívkou flip?

Přinese trochu nostalgie – flipová neboli knížková pouzdra na mobily sází svůj úspěch mimo jiné i na nostalgická ohlédnutí za dobou, kdy namísto mobilů lidé nosili v zavazadlech kapesní papírové diáře a kalendáře. Tento typ obalu na mobil jako diář vypadá, uvnitř bývají i přihrádky na bankovky či doklady a obal můžete doplnit i propiskou a papírovými záznamovými bločky. Proč tedy neotevřít nostalgii dveře dokořán a nedat jí příležitost, ať se projeví alespoň takto?

mobil Samsung

Zabezpečí mobil ze všech stran – vnitřní polyuretanová vložka se postará o ochranu přístroje zezadu a ze stran a vnější desky zajistí zabezpečení dotykového displeje. Nepotřebujete žádné další bezpečnostní prvky, jako je např. tvrzené sklo. Máte pak doslova za pár desítek korun komplexní ochranu mobilu, který máte v kapse, v batohu, v kabelce, v aktovce i v kufříku.

Bude vás reprezentovat ve společnosti – chtít od pouzdra pro Galaxy A40, aby bylo zároveň reprezentativní, je přece jen trochu moc, ovšem flipová pouzdra to dovedou. Stačí jen vybrat vhodnou barvu, vzor či motiv a máte v ruce výrobek, který vám neudělá ostudu nikde ve společnosti. Mobil můžete držet v ruce, pokládat jej na stůl v průběhu slavnostního banketu, můžete jej odložit na plese vedle dámské kabelky a nikde nebude působit rušivě.

žena s mobilem

Rozveselí mysl – barvy mají v našem životě značný význam, bohužel se na to častokrát zapomíná. Všímejte si vašich dětí, jak vnímají barvy a projevují z jejich přítomnosti spontánní nadšení. Soustřeďte se na pestré barvy jak v oblečení, tak i v bytových doplňcích či nábytku a nezapomínejte ani na váš mobil. Pouzdro může být růžové, bílé, žluté, zelené, zkrátka možností je celá řada a barvy vám pozvednou mysl a zaženou deprese.

Categories: Zboží