Jste kulturní člověk? Já si myslím, že v dnešní době je opravdu mnoho kulturních lidí. A zjistila jsem to proto, že pracuji v jednom centru, kde je zároveň malé kino a malé divadlo. A musím říct, že se za poslední dva roky jsem opravdu zvýšil zájem o různá představení. Sice to nejsou žádné profesionální kulturní představení, je to spíše takové malé, spíše pro radost. Chci říct, že jsem opravdu ráda, že lidé se zajímají více zajímají o kulturu. A to já kulturu mám ráda už odmalička, protože moje máma a taky otec pracovali v divadle. A máma byla příležitostná herečka v divadle a táta byl kostymér a taky zvukař.

Kulturu mám moc ráda.

Musím říct, že jsem se právě už od malinka pohybovala v divadlech. Bavilo mě to a já vám mohu říct, že jsem vždycky toužila být herečka v divadle. Jenomže mi to bohužel nevyšlo. Nějak potom na střední škole, když jsem chtěla jít na vysokou školu uměleckou, jsem se to nakonec rozmyslela. Nakonec jsem šla na technickou školu. Protože jsem se začala zajímat o počítače a řekla jsem si, že vlastně v divadle mohu hrát i bez školy.

 
Dcera chodí do baletu.
 

Navíc jsem v tom měla praxi, protože otec s mámou mě občas učili, jak se chovat v divadle a mohu říct, že ze mě vyrostl opravdu kulturní člověk. A taky moc ráda jezdím třeba na koncerty a na různá vystoupení, které jsou třeba pro charitu. Jsem taky velmi obětavá, takže když vidím nějaké charitativní koncerty anebo různá divadla, která sbírá peníze na nemocné děti, tak toho samozřejmě vždycky využiji. Na tohle já jsem expert a baví mě to. A jak vy často jezdíte na vystoupení nebo na nějaké kulturní akce? Například já taky moc ráda obdarovávám lidi tím, že jim dám nějaké vstupenky na pěkná představení v divadle. A jsem moc ráda, když vždycky někomu tím udělám radost. Zatím jsem se nesetkala s tím, že by se někdo urazil nebo poukaz nevyužil. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Kultura