Vydra
20. ledna až 18. února
Vydry řeší věci inovativně. Mají obrovskou dávku představivosti a inteligence. Pro své netradiční myšlení nebývají vždy pochopeny. To je velká škoda, protože jejich nápady jsou brilantní.
 
Vlk
19. února až 20. března
Vášeň a emoce definují vlka. Velký milovník nejen po fyzické ale i duševní stránce. Je plný protikladů. Potřebuje svobodu, ale i někoho, o koho se může starat a kdo se postará o něj.
stejné oblečení 
Jestřáb
21. března až 19. dubna
Rozený vůdce. Dokáže se rychle rozhodovat. Neodkládá své záležitosti, přebírá iniciativu, kde to jde. Je trochu arogantní, ale většinou má pravdu. Hodí se zejména pro práci v týmu.
 
Bobr
20. dubna až 20. května
Bobr je schopný se přizpůsobit jakékoliv situaci. Vychytralost a strategické myšlení mu umožňují uspět v jakémkoliv životním boji. Pozor, nehádejte se s ním, vždycky vyhraje.
 
Jelen
21. května až 20 června
Jeleni mají velký smysl pro humor. Dokáží konverzovat s každým, proto byste je měli zvát na každý večírek. Hodně se starají o svůj zevnějšek, někdy tak mohou být trochu narcističtí.
 
Datel
21. června až 21. července
Laskavý datel rád pečuje o ostatní. Je úžasným rodičem ale i přítelem. Dokáže naslouchat a druhé pochopí. Má smysl pro pořádek.
 
 
 
Losos
22. července až 22. srpna
Losos má velkou intuici. Dokáže pro věci nadchnout sebe i ostatní. Má spoustu přátel, které umí zaměstnat, aby dosáhl svých cílů.
 barevný totem
 
Medvěd
23. srpna až 21. září
Je praktický a spolehlivý. Nohama stojí pevně na zemi. Je skromný a stydlivý, ale má velké srdce a nejradši by se rozdal.
 
Havran
22. září – 22. října
Ví, jak ostatní okouzlit. Vyzařuje energii a dokáže každého přesvědčit. Bohužel, někdy je sám nerozhodný. Miluje romantiku a oplývá trpělivostí. Pokud je ale zklamán, může bažit po pomstě.
 
Had
23. října až 22. listopadu
Znamení s velkým duchovním potenciálem. Z hadů mohou být skvělí šamani neo lékaři. Ostatní lidé je považují za tajemné a někdy i vzbuzující bázeň.
 
Sova
23. listopadu až 21. prosince
Přátelská sova dokáže vycházet s každým. Je milá a umí naslouchat. Miluje dobrodružství a do všeho se pouští po hlavě. Na druhou stranu je neopatrná a někdy i bezohledná. Ze sov jsou skvělí učitelé a umělci.
 
Husa
22. prosince až 19. ledna
Husy jsou pracovité a ambiciózní. Snaží se dosáhnout cílů a okamžitě plnit zadané úkoly. Jsou skvělými obchodníky a sportovci. Někdy však jdou za úspěchem až přes mrtvoly.

Tak co? Poznáte se?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: