Při zařizování ložnice hrají svou nezanedbatelnou roli barvy. Nejprve je tedy nutné zaměřit se na stěny. Odborníci doporučují pro klidný a relaxační spánek některý z odstínů modré barvy. Ideální je pak světle modrá.

  • Ta totiž připomíná barvu moře a moře je pro nás uklidňujícím živlem.

Další barvou, která je v ložnici vítaná, je světle šedá.

  • Tato neutrální barva pomáhá naší mysli navodit klid a pohodu.

hotelové povlečení

Pokud nejste vyznavači ani jedné z uvedených barev, pak budete zřejmě mít v oblibě zelenou. Ani ta není vyloučena z oblasti vhodných odstínů do ložnice.

  • Jedná se o přírodní odstín, který vaší mysli navodí souznění s přírodou.

Výmalbu máme, jdeme vybírat povlečení

Jestliže máte vyřešenou otázku výmalby a dalších prvků, můžeme se zaměřit na barvu povlečení. I v tomto případě je nutné vše uvážit. První, na co se zaměříme, je volba materiálu. Nejvhodnější bude pochopitelné 100% bavlna. Jestliže chceme vsadit na luxusní povlečení, pak si můžeme zvolit bavlněný satén. Ten dovoluje celou řadu barevných i vzorových variant.

  • Je tu ale ještě další možnost.
    • Pocit sounáležitosti s přírodou anebo s mořským pobřežím si můžete posílit právě volbou povlečení.

Svou ložnici můžete dovést k dokonalosti povlečením z mikrovlákna, které je ozvláštněné 3D tiskem.K modré „mořské“ poklidné výmalbě ložnice bude dokonale souznít například pádící kůň. Bude to krásný kontrast. Majitelé zelených ložnicí jistě uvítají levné povlečení, které je plné realisticky ztvárněných květin.

moderní povlečení

  • A co bychom vybrali do ložnice v šedém odstínu?
    • Tady se nabízí celá řada možností.

Jednou z nich by mohl být pár odpočívajících lvů. Pokud by se vám to zdálo až příliš klidné a rádi byste něco akčnějšího, pak můžete snít o tom, jak brázdíte prašné cesty na silné motorce. Povlečení 3D v nás prostě probouzí fantazii a umožní nám krásně snít.

Categories: Zboží