Představte si, jak hrozně by to vypadalo, kdybyste vykročily na svou vysněnou dovolenou jako bílé mrtvoly, které by výrazně zářily v uličkách jižních měst mezi místními snědými kráskami? Je jasné, že takto byste mnoho parády nenadělaly. Takže pokud si chcete svou dovolenou pořádně užít, chcete si z ní přivézt krásné fotografie, a především udělat na všechny okolo ten nejlepší dojem, tak je jasné, že se neobejdete bez důkladné přípravy. A na místě je nejen důkladně zvážit, co všechno si přibalíte do kufru, jaké zvolíte plavky a letní šaty, a jakou povezete kosmetiku, ale také, jak budete vypadat. Vystavit se na pláži s povislým zadkem a vytahaným břichem je jen pro silné povahy, a podobné je to i s bílým mrtvolným odstínem pokožky. Na lidi s takovou vizáží opravdu není pěkné podívání.
bílé bikiny
Samozřejmě je pravda, že na rozdíl od různých tělesných nedostatků můžete pěkné opálení získat v průběhu pobytu u moře. Ovšem zvažte, co všechno to znamená. Jestliže nemáte zájem o to, abyste po celodenním opalování na pláži vypadala jako zebra se střídavými světlými a tmavými pruhy, tak vám nezbude, než odhodit nejlépe oba plavkové díly. To si ovšem nemůžete dovolit udělat všude, a možná na to ani nemáte dost odvahy. V tom případě vám zbývá jen jediný osvědčený způsob, jak celou situaci zachránit. Pokud s dostatečným předstihem před plánovaným pobytem, anebo ideálně už na jaře, vyrazíte do solária v Brně, tak můžete mít přitažlivý snědý odstín již po několika opalovacích kůrách.
opalování nahoře bez
Stačí několik málo minut opalování denně a několik málo návštěv solária k tomu, abyste na dovolené, a vůbec v létě obecně, zazářila jako bohyně
. Když budete krásně hnědavě opálená, tak si na sebe můžete vzít naprosto cokoli, a v každých šatech budete vypadat dokonale. Nikde na vás nebudou zářit bílé pruhy či fleky, opálení vaši pokožku dokonale sjednotí, a navíc dokáže zahladit i drobné nedokonalosti kůže. Pokud opalování zároveň spojíte s použitím vhodné kosmetiky, tak na vás brzy budou všichni moci nechat oči.

Categories: Zábava