Pokud se někdo dostane do finančních potíží, je logické, že se z nich snaží zase dostat. Protože nikdo nechce klesnout až na samé dno a zůstat na něm. Každý chce žít jako slušný člověk.
Ovšem zatímco na nulu nebo dokonce do mínusu se lze dostat snadno, dát vše zase do pořádku už tak jednoduché být nemusí. A to proto, že finanční instituce, jež se zabývají půjčováním finančních prostředků, nerozdávají peníze na potkání. Každá z nich vyžaduje po uchazečích o půjčku jistou formu záruky, že bude vše v pořádku vráceno, a právě tyto požadavky bývají nejednou natolik přísné, že je člověk v nesnázích jednoduše nedokáže splnit.
Když přijde někdo do banky a žádá o půjčku, může si být jist tím, že po něm budou chtít leccos. Třeba:time is money.jpg

  • dostatečně vysoké příjmy nebo dobře vypadající daňové přiznání, což bude dávat naději na to, že bude mít žadatel z čeho splácet,
  • absenci záznamů v registrech dlužníků, které jsou pro banky signálem, že dotyčný uchazeč někdy něco řádně nesplatil a to by se možná mohlo opakovat i zde,
  • absenci dalších dluhů, exekucí a podobně, jež by mohly naznačovat, že žadatel nebude mít prostředky na všechno, co ho čeká splácet.

A tady zkrátka člověk nejednou narazí. A odejde třeba i navzdory nemalé snaze vyhovět s nepořízenou.čas jsou peníze.jpg
Což se ale nestane, pokud vsadí na hypotéky bez registru Hypotekybezregistru.cz. Protože zde nejsou na klienty kladené požadavky ani zdaleka tak vysoké jako třeba ve zmíněných bankách. Tady stačí jednoduše vyplnit formulář na webu a poslat e-mailem několik snímků vlastněné nemovitosti a během jediného dne člověk ví, zda půjčku dostane nebo ne. Přičemž tu nad jeho registry i ne zrovna vysokými příjmy, dluhy, exekucemi a podobně klidně přimhouří oko.
Protože tady je podstatné, aby se člověk zaručil za půjčené peníze svou nemovitostí a aby měl příjem dostačující alespoň na ty skutečně minimální splátky.
A proto je právě takováto nebankovní hypotéka ideálním řešením pro lidi v nesnázích. A pochopitelně nejen pro ně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Finance