Při zakoupení bazénu je nutné ještě navštívit příslušné oddělení sanity. Každá voda potřebuje poté další údržbu. Je to v podstatě velmi prospěšná věc, jelikož se tím krásně vydezinfikuje voda, ale zároveň se podpoří v její čisté a průzračné podobě. Nejdůležitější se udržovat správné pH vody, od kterého se pak vyvíjí další podstatné. Pravdou je, že ne všichni jsou příznivci takovýchto prostředků a mnohdy hledají různé náhrady. Bohužel někdy daleko levnější, ovšem absolutně neúčinné. Jiní uživatelé zase pro změnu velmi dobře pochopili, že se na některých věcech nemá šetřit, jelikož si tím mohou ublížit na druhé straně. Bazénová chemie se vyrobena tak, aby lidskému zdraví nijak neublížila, ale spíš naopak mu prospěla.

himalájská sůl

Sůl do bazénu

Proč ne. V dnešní době je to celkem rozšířená verze ošetřování vody. Jen nesmíme do bazénu používat klasickou kuchyňskou sůl, to by nám moc nepomohlo a vůbec i používání soli na svá rizika a pravidla. Přesto je bazénová sůl nejprodávanějším produktem.
sůl na dlani

1. V první řadě je nutné mít salinizační jednotku. Pokud rovnou budeme chtít používat sůl, tak je dobré si to ujasnit před koupí bazénu a prodejce nám poradí, jaký bazén si lze vybrat, aby nenastaly větší komplikace v provozu, například koroze. Takové zařízení je svědkem elektrolýzy slané vody za vzniku aktivního chloru.

2. Sůl je nejlepší aplikovat po napuštění vody do bazénu, což je většinou na počátku koupací sezóny. Samozřejmě se pak během dalších měsíců hlídá a doplňuje, aby byla její přítomnost neustále v činném chodu.

3. Zvýšenou pozornost je třeba věnovat i filtraci, jelikož zde bude solný roztok protékat.
krystaly soli

4. Sůl zásadně nakupujeme u ověřených prodejců, kteří nabízí pouze kvalitní produkt. To znamená, že bude přirozeně čistá a přítomnost chloridu sodného pak bude v naprosto přijatelné formě pro údržbu bazénové vody.

5. Eliminuje bakterie, viry a řasy, pokud bude aplikovaný správný druh a v doporučeném poměru.

6. Voda zůstává křišťálově čistá a nedráždí ani kůži natož naše oči.

7. Mořská sůl má například potvrzené i léčivé účinky na naši pokožku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Podnikání