Jestliže i vy http://www.wordreference.com/czen/osprchovat jste zastáncem aktivní zábavy a sezení doma na gauči není nic pro vás, určitě byste měli vyzkoušet Laser Game. Jedná se o týmovou hru, která je velice podobná paintballu, akorát s tím rozdílem, že se nehraje venku, ale v uzavřených halách. Dalším podstatným rozdílem jsou zbraně, které jsou při hře používány. Zatímco u paintballu střílíte opravdové kuličky, které když zasáhnou protivníka, rozprsknou se, u laser game zásah ani neucítíte. Střílí se laserovými pistolemi, tudíž se nemusíte bát, že by při zásahu došlo k jakémukoliv zranění. Hra je tedy vhodná i pro malé děti. Také je ideální variantou pro narozeninové oslavy, školní výlety nebo teambuilding.Aztec (1)
Arény tohoto typu naleznete po celé České republice, nicméně ty nejlepší a neznámější jsou samozřejmě v Praze. Jednou z vyhlášených je LazerFun. Zavítáte-li právě sem, máte na výběr z celé řady herních módů, do kterých se můžete pustit. Nejoblíbenější jsou Graffiti https://www.lazerfunpraha.cz/en/hra/graffiti, Agenti, Kletba, King of the hill, Challenge, Zombies, Team death se štítem a municí a mnohé další.
Hry mají jedno společné – odehrávají se v halách, téměř bez osvětlení. Jediný zdroj světla pro vás budou blikající laserové efekty a případné malé bodové osvětlení. Samozřejmostí je, puštěná hlasitá a tematická hudba, která má za úkol vybudit hráče k lepším výsledkům.DSC_0204
Herní módy se pak liší převážně svoji obtížností. Některé z nich jsou určeny pro začátečníky, jiné pro experty. To, kterou variantu zvolíte, záleží jen na vašich herních zkušenostech.
Jestliže si myslíte, že se jedná o další nudnou hru, věřte, že opak je pravdou. Nejenže vás zcela určitě nadchne, ale spálíte u ní i mnoho kalorií. Pokud si tedy chcete udržet štíhlou postavu, jedná se o efektivní a přitom velice zábavnou variantu sportu. Určitě doporučujeme vzít si sebou ručník a po hře se osprchovat, neboť se opravdu řádně zapotíte.

Categories: Zábava