Dnes je mnohem snadnější získat potřebný finanční obnos. Zároveň se také čím dál více lidí nachází ve složité finanční situaci, ať už se jedná o ztrátu zaměstnání apod. Stejně tak se jedná o efektivní řešení v případě získání vlastního bydlení.

Zatímco dříve bylo možno žádat o finanční prostředky pouze u banky, dnes je reálné požádat o úvěr u bankovní či nebankovní společnosti. Je známo, že v případě žádosti u bankovní instituce je zapotřebí dodržení striktně daných podmínek a celkový proces schválení žádosti je poměrně zdlouhavý.

Naštěstí jsou dostupné na trhu nebankovní americké hypotéky, které mají mnoho výhod a jsou do jisté míry konkurencí bankovnímu sektoru. Neustále stoupající popularita nebankovní americké hypotéky je jasným důkazem.

nákup na pronájem

Přednosti finančního produktu

Prvořadé je se obrátit na renomovanou společnost mající transparentní podmínky. Tímto máte jistotu ohledně správné volby finančního produktu. Pozitivní je, že v tomto případě můžete kdykoli hypotéku splatit a to bez jakéhokoli poplatku či sankce. Stejně tak je eliminace poplatků předem. Možnost splácení až po dobu třiceti let. Po celou dobu je stejná výše splátky, která se nemění, jako je běžné u bankovní hypotéky.

Předností zajisté je, že lze získané penežní prostředky použít na cokoliv, ať už se jedná o investici do bydlení, pořízení nového automobilu, splnění snu o exotické dovolené, investici do vzdělávání nebo zaplacení dluhů apod. Při žádosti nesdělujete účel, ani nedokládáte výdaje.

stavět nemovitost

Důležité je v tomto případě mít v pořádku bankovní registr. Ostatní záležitosti nejsou překážkou pro získání peněz. Šanci tak mají i ti, kdo disponují nižší bonitou nebo mají záznam v rámci opožděné platby. Mnohdy ani nevadí exekuce mimo bankovní sektor, tj. dluhy na sociálním či zdravotním pojištění.

Možnost získání až 70% z odhadované ceny zastavené nemovitosti. Veškeré potřebné náležitosti lze doložit velmi snadno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Finance