Každý z Vás, kdo zažil stěhování, mě dá určitě za pravdu, že se nejedná o jednoduchou činnost, ale spíše o velkou dřinu. Pokud někdy stěhování zažijete, tak si buďte jistí, že ho nebudete chtít zažít znovu. Vždy však záleží na tom, jak moc velký byt, dům, nebo firmu stěhujete. Jestliže pak na stěhování nemáte vůbec čas a jste moc vytížení, tak neváhejte a oslovte firmu, která se ve stěhování vyzná. Firma Odnesto, Vám pomůže přestěhovat veškeré věci a to včetně nábytku.

Montáž

Tato firma dělá také montáž nábytku v Praze a tak není problém si nechat u Vás rozložit nábytek a nechat složit na jiném místě. Navíc se zabývá převozem těžkých břemen, stěhováním kanceláří, či vyklízením nemovitostí. Jejich prioritou je rychlost, dochvilnost a také spolehlivost. Jejich služby si můžete také objednat na víkend, nebo na svátek, kdy firma také pracuje. V tyto dny je stěhování vůbec nejlepší a to díky tomu, že není žádný provoz na silnicích a ani ve firmách. Samozřejmostí je, že jsou zaměstnanci profesionálně proškolení a toto školení dělají pravidelně. Navíc pokud se při stěhování něco rozbije, tak se nemusíte bát, protože je firma pojištěná do výše 3 milionů a určitě byste dostali odškodnění. Navíc zaměstnanci přistupují ke každému stěhování individuálně a k rozbití věcí nedochází.

Montáž (2)

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na reference zákazníků, kteří již služby využili a nechali zde svoje poznatky a komentáře. Díky těmto referencím si můžete ihned udělat obrázek o tom, jak daná firma funguje a jak jsou s ní zákazníci spokojeni. Dále na stránkách naleznete ceník všech služeb, které firma provádí a to včetně obalového materiálu, který budete u stěhování potřebovat. Jedná se o streč fólii, bublinkovou fólii, či přepravky.

Pokud tedy sháníte firmu na stěhování, abyste se vyhnuli všem pracím, tak vsaďte na firmu Odnesto. Zaručeně nebudete jejich služeb litovat a objednáte si je i v budoucnosti.

Categories: Podnikání